کابل کوواکسیال RG59 / ترکیبی /مغز مس /144-08

به دلیل نوسانات،قیمت اجناس در حال به روز رسانی است.لطفا قبل از نهایی شدن خرید،از طريق تماس با شماره 09172617300 از قیمت به روز و موجودی مطلع شوید.

نام برند : SIEMENS

کد محصول : 537

انتخاب نوع کالا :


ویژگی های کالا

کابل کوواکسیال RG59 / ترکیبی /مغز مس /144-08

 • جنس پوشش : PVC
 • جنس مغزی : مس
 • شماره مغزی و شیلد : 144-08
 • رشته برق :    1 × 2
 • نوع بسته بندی : حلقه 305 متری
 • شرکت سازنده : زیمنس ( Simenes )
 • قیمت هر متر : 6.700 تومان

گارانتی گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

زمان تحویل : 3 روز کاری

قیمت :


2,043,500 تومان

تعداد :

نوع و مدل کابل                                

کابل کوواکسیال RG59 / ترکیبی /مغز مس /144-08

جنس پوشش

 PVC

جنس مغزی

مس

شماره مغزی و شیلد

08-144

رشته برق

  1 × 2

نوع بسته بندی

در حلقه‌های 305 متری ارائه می‌شود

شرکت سازنده

زیمنس ( Simenes )

قیمت هر متر

6/700 تومان

 

ساختار کابل دوربین مداربسته کواکسیال در انواع آن

تکنولوژی کابل های کواکسیال از اوایل قرن بیستم وجود داشته است و به دلیل دوام و سهولت نصب، این کابل ها عمدتاً برای اتصال تجهیزات آنتن ماهواره ای در منازل و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از کابل کواکسیال وجود دارد که براساس اندازه گیری و امپدانس متفاوت هستند.

 

کابل RG چیست ؟

RG مخفف Radio Gauge است که Gauge به ضخامت کابل اشاره دارد. این ضخامت با عدد در کنار RG نشان داده می شود. هرچه این عدد RG بیشتر باشد، هسته یا هادی مرکزی نازک تر است. کابل کواکسیال شکل ضخیم و گرد متمایزی از سایر کابل ها دارد. به راحتی می توانید این نوع از سیم و کابل دوربین مدار بسته را از سایر کابل ها مانند کابل های جفت تابیده یا کابل اترنت تفکیک کنید.  رایج ترین کابل های کواکسیال RG-6، RG-11 و RG59 است.

 

اجزای کابل کواکسیال

طراحی محافظ کابل های کواکسیال به  مغزی اجازه می دهد تا داده ها را به سرعت منتقل کنند در حالی که از آسیب و تداخل محافظت شوند. اغلب کابل های کواکسی از چهار لایه زیر تشکیل شده اند:

 1. مغزی کابل یا هادی مرکزی که معمولاً یک سیم مسی است و داده ها و ویدئوها از طریق آن عبور می کنند.
 2. عایق اطراف سیم مسی که پلاستیکی و دی الکتریک است.
 3. لایه شیلد یا مش بافته که از مس، آلیاژ یا آلومینیوم ساخته شده است. این لایه به محافظت از کابل در برابر تداخل الکترومغناطیسی (EMI) کمک می کند.
 4. در نهایت لایه خارجی که یک پوشش پلاستیکی است و لایه های داخلی را از آسیب محافظت می کند.
 

قیمت کابل دوربین مداربسته کواکسیال و عوامل موثر

نوع مواد اولیه به کار رفته در ساخت کابل تاثیر مستقیمی بر قیمت کابل دوربین مدار بسته دارد. با توجه به انواع کابل کواکسیال تولید شده در ایران رسانای کابل یا مغزی از سه جنس ساخته می شود. ممکن است هادی یا رسانای کابل از جنس مس یا آلومینیوم و یا آلیاژ CCAM باشد. همچنین جنس شیلد کابل از عوامل موثر بر قیمت انواع سیم و کابل دوربین مداربسته است.

شیلد نیز در دو نوع بافته شده و فویل است. نوع بافته شده از سیم های مسی یا آلومینیومی و یا آلیاژ و فلزات دیگر باشد. طبیعتاً قیمت کابل دوربین مدار بسته کواکسیال با مغزی مس بالاتر از کابل با مغزی آلومینیوم است. علاوه بر این قطر مغزی کابل نیز عامل دیگر تعیین کننده قیمت کابل دوربین مدار بسته است.

 

کابل کواکسیال RG59 مغزی 0.8 بافت 144 رشته :

کواکسیال نوعی کابل مسی است که بدلیل اجزای تشکیل دهنده و محافظ فلزی آن از تداخل سیگنال ها جلوگیری می کند. این کابل (کابل کواکسیال)  که به کابل آنتن نیز شهرت دارد در کاربرد خانگی برای ارتباط تلویزیون و آنتن استفاده می شود. از این رو کواکسیال نام گرفته که دارای یک کانال فیزیکی است که سیگنال را انتقال می دهد. این کانال شامل کانال فلزی است که عایق و محافظ رسانا آن را پوشانده است. کلید موفقیت و محبوبیت کابل کواکسیال طراحی محافظ دار آن می باشد به طوری که هسته مرکزی دیتا را انتقال می دهد بدون آن که تداخلات روی آن اثر بگذارد.

 

کاربرد کابل کواکسیال RG59 مغزی 0.8 بافت 144 رشته :

در کنار مصرف خانگی کابل کواکسیال برای انتقال داده اینترنت در دیتا سنترها استفاده میشد که بعدها کابل شبکه جایگزین آن شد. کابل کواکسیال می تواند به همراه ریپیترها دیتا شامل صدا و تصویر را تا فواصل طولانی انتقال دهد. کابل کواکسیال همچنین در اتومبیل، هواپیما، تجهیزات نظامی و پزشکی و مراکز گیرنده رادیو و تلویزیون کاربرد گسترده ای دارد.

به دلیل محافظ به هم تابیده شده کابل کواکسیال بسیار کابل مناسبی برای انتقال تصاویر از دوربین به سرور یا دی وی آر ها می باشد. به دلیل این شیلد به هم تابیده در کابل کواکسیال تصاویر با بهترین کیفیت و نویز پذیری بسیار کم انتقال پیدا می کند.

نوع و مدل کابل                                

کابل کوواکسیال RG59 / ترکیبی /مغز مس /144-08

جنس پوشش

 PVC

جنس مغزی

مس

شماره مغزی و شیلد

08-144

رشته برق

  1 × 2

نوع بسته بندی

در حلقه‌های 305 متری ارائه می‌شود

شرکت سازنده

زیمنس ( Simenes )

قیمت هر متر

6/700 تومان

 

نظرات مشتریان

  برای این کالا نظری ثبت نشده است