کابل کوواکسیال RG59 / ترکیبی /مغز آلیاژ /64-06

به دلیل نوسانات،قیمت اجناس در حال به روز رسانی است.لطفا قبل از نهایی شدن خرید،از طريق تماس با شماره 09172617300 از قیمت به روز و موجودی مطلع شوید.

نام برند : BELDEN

کد محصول : 539

انتخاب نوع کالا :


ویژگی های کالا

کابل کوواکسیال RG59 / ترکیبی /مغز آلیاژ /64-06

 • جنس پوشش : PVC
 • جنس مغزی : آلیاژ
 • شماره مغزی و شیلد : 64-06
 • رشته برق :   0.35 × 2
 • نوع بسته بندی : حلقه 305 متری
 • شرکت سازنده : بلدن ( Belden )
 • قیمت هر متر : 4.300 تومان

گارانتی گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

زمان تحویل : 3 روز کاری

قیمت :


1,311,500 تومان

تعداد :

نوع و مدل کابل                                

کابل کوواکسیال RG59 / ترکیبی /مغز مس /64-06

جنس پوشش

 PVC

جنس مغزی

آلیاژ

شماره مغزی و شیلد

06-64

رشته برق

  0.35 × 2

نوع بسته بندی

در حلقه‌های 305 متری ارائه می‌شود

شرکت سازنده

بلدن ( Belden )

قیمت هر متر

4/300 تومان

 

ساختار کابل دوربین مداربسته کواکسیال در انواع آن

تکنولوژی کابل های کواکسیال از اوایل قرن بیستم وجود داشته است و به دلیل دوام و سهولت نصب، این کابل ها عمدتاً برای اتصال تجهیزات آنتن ماهواره ای در منازل و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از کابل کواکسیال وجود دارد که براساس اندازه گیری و امپدانس متفاوت هستند.

 

کابل RG چیست ؟

RG مخفف Radio Gauge است که Gauge به ضخامت کابل اشاره دارد. این ضخامت با عدد در کنار RG نشان داده می شود. هرچه این عدد RG بیشتر باشد، هسته یا هادی مرکزی نازک تر است. کابل کواکسیال شکل ضخیم و گرد متمایزی از سایر کابل ها دارد. به راحتی می توانید این نوع از سیم و کابل دوربین مدار بسته را از سایر کابل ها مانند کابل های جفت تابیده یا کابل اترنت تفکیک کنید.  رایج ترین کابل های کواکسیال RG-6، RG-11 و RG59 است.

 

اجزای کابل کواکسیال

طراحی محافظ کابل های کواکسیال به  مغزی اجازه می دهد تا داده ها را به سرعت منتقل کنند در حالی که از آسیب و تداخل محافظت شوند. اغلب کابل های کواکسی از چهار لایه زیر تشکیل شده اند:

 1. مغزی کابل یا هادی مرکزی که معمولاً یک سیم مسی است و داده ها و ویدئوها از طریق آن عبور می کنند.
 2. عایق اطراف سیم مسی که پلاستیکی و دی الکتریک است.
 3. لایه شیلد یا مش بافته که از مس، آلیاژ یا آلومینیوم ساخته شده است. این لایه به محافظت از کابل در برابر تداخل الکترومغناطیسی (EMI) کمک می کند.
 4. در نهایت لایه خارجی که یک پوشش پلاستیکی است و لایه های داخلی را از آسیب محافظت می کند.
 

قیمت کابل دوربین مداربسته کواکسیال و عوامل موثر

نوع مواد اولیه به کار رفته در ساخت کابل تاثیر مستقیمی بر قیمت کابل دوربین مدار بسته دارد. با توجه به انواع کابل کواکسیال تولید شده در ایران رسانای کابل یا مغزی از سه جنس ساخته می شود. ممکن است هادی یا رسانای کابل از جنس مس یا آلومینیوم و یا آلیاژ CCAM باشد. همچنین جنس شیلد کابل از عوامل موثر بر قیمت انواع سیم و کابل دوربین مداربسته است.

شیلد نیز در دو نوع بافته شده و فویل است. نوع بافته شده از سیم های مسی یا آلومینیومی و یا آلیاژ و فلزات دیگر باشد. طبیعتاً قیمت کابل دوربین مدار بسته کواکسیال با مغزی مس بالاتر از کابل با مغزی آلومینیوم است. علاوه بر این قطر مغزی کابل نیز عامل دیگر تعیین کننده قیمت کابل دوربین مدار بسته است.

 

کابل کواکسیال ترکیبی RG59 مغزی 0.6 بافت 64رشته

به این کابل کواکسیال ترکیبی مغزی 0.6 مدل RG59+2C ، به علت دارای بودن کابل برق کابل ترکیبی،آرجی 59 بغل برق نیز می‌گویند. این محصول ترکیبی از کابل برق و کابل کواکسیال می‌باشد.کابل کواکسیال آن از مغزی مس به قطر 6 و عایق سفید رنگ فوم پلی اتیلن و بافت شیلد آن از جنس سی سی ای ام (CCAM) 64 رشته با تراکم 96 درصد و همچنین روکش مشکی رنگ از جنس پی وی سی (PVC) مرغوب که روی همه را  پوشانده ساخته شده است، همچنین در کنار آن یک کابل برق 2 در 0.5 (کابل برق افشان) قرار دارد، که توسط یک لایه عایق از یکدیگر جدا شده‌اند اما به صورت ترکیبی به هم چسبیده‌اند.

 

کاربرد کابل کواکسیال ترکیبی آر جی59

گروه محصولات را بیشتر برای انتقال تصویر دوربین مداربسته از گونه‌‎ی RG59 استفاده می‌کنند، زیرا در کنار انتقال تصویر، همزمان جریان برق نیز انتقال پیدا می‌کند.

 

کابل کواکسیال ترکیبی آر جی 59

بعد از اینکه برای سیستم امنیتی خانه یا محل کار دستگاه ضبط کنند، لازم است که در انتقال تصویر و کابل انتقال جریان می‌باشد توسط یک عایق از یکدیگر جدا شده‌اند، اما به صورت ترکیبی به هم چسبیده‌اند.

 

کابل ترکیبی RG59 مغزی 0.6 بافت 64 رشته بلدن

در بازار به اندازه های 100 متر و 305 متر در بسته بندی های قرقره چوبی و کارتن عرضه و به فروش رسانیده می‌شود.قیمت کابل ترکیبی آر جی 59 بسیار مناسب است. لازم به ذکر است که در طول کابل قعطی ندارد و قبلا از عرضه به بازار تمام محصولات کنترل کیفیت می‌شوند.

نوع و مدل کابل                                

کابل کوواکسیال RG59 / ترکیبی /مغز مس /64-06

جنس پوشش

 PVC

جنس مغزی

آلیاژ

شماره مغزی و شیلد

06-64

رشته برق

  0.35 × 2

نوع بسته بندی

در حلقه‌های 305 متری ارائه می‌شود

شرکت سازنده

بلدن ( Belden )

قیمت هر متر

4/300 تومان

نظرات مشتریان

  برای این کالا نظری ثبت نشده است